Showtime

Fero takohet me Getin në Tiranë

05/25/2019 22:12
nga:A. R.

Dy reperët e njohur të skenës muzikore, Feri dhe Ghetto Geasy, janë takuar në kryeqytetin shqiptar, Tiranën.

Fotografinë e ka publikuar në rrjetin social reperi Fero, me përshkrimin “Paparazzi”.

Ende nuk dihet nëse ata janë takuar për ndonjë bashkëpunim në të ardhmen, apo thjesht është takim mes miqësor.