Sporti

Fernandes shënon sërish, United siguron fitoren

06/30/2020 22:33
nga:Lorik J

Skuadra e Manchester United ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Brightonit.

Golin e tretë në këtë duel dhe të dytin personal e ka realizuar mesfushori portugez, Bruno Fernandes, përcjell GazetaBlic Sport.

Fernandes shënoi golin e tretë për Manchester United në minutën e 50.

Rezultati aktual i takimit është 0-3.

Ja goli

VIDEO