Lajme

Fëmijët e policëve të rënë në detyrë, zënë ulëset e para në Kuvend

02/17/2020 11:22
nga:Norë Kelmendi

Sot në seancën solemne për  12-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, të pranishëm ishin edhe fëmijët e policëve të rënë në detyrë.

Kuvendi i Kosovës, ka filluar seancën solemne në orën 11:00-të, përveç deputetëve, aty po marrin pjesë edhe shumë mysafirë të tjerë, si familjarë të dëshmorëve si dhe ambasadorë  nga të gjitha vendet.

Seanca solemne në Kuvendin e Kosovës (Drejtpërdrejt)

Seanca solemne në Kuvendin e Kosovës (Drejtpërdrejt)

Publiée par GazetaBlic sur Lundi 17 février 2020

05/17/2020 22:57

Nesër mblidhet Kryesia e Kuvendit të Kosovës!