Cool

Fëmija shpëton nënën nga orteku

03/03/2018 17:44
nga:Gazeta Blic

Një video që është duke qarkulluar po mahnitë të gjithë.

Një vajzë një vjeç e gjysmë mrekullisht shpëton të ëmën nga orteku.

Aksidenti ka ndodhur në një fshat në rajonin Murmansk të Rusisë.

Siç shihet në video, dy gra shihen duke folur në hyrje të një ndërtese. Ca sekonda para se të rrëshqiste bora, vajza e vogël e njërës prej grave e merr nënën e saj përdore dhe e çon disa hapa tutje.

Ato u goditën nga bora, por arritën të ngrihen në këmbë. Pas incidentit ato janë dërguar në spital dhe janë mirë me shëndet.

12/13/2018 23:13

Mediat italiane kritikojnë gjyqtarin, Milani u eliminua pa të drejtë