Showtime

Fëmija në foto sot është një nga aktorët më të pëlqyer

02/17/2020 15:07
nga:N S

Fëmija në fotografi është njëri nga aktorët më të pëlqyer në Kosovë.

U bë i njohur te seriali, ‘Kafeneja Jonë‘, shkruan GazetaBlic.

Bëhet fjalë për Fatmir Spahiun apo siç njihet, Bufi. Në rrjetin socia; ‘Instagram‘, ka publikuar këtë imazh duke e kujtuar fëmijërinë e tij.

Aktori mori komente dhe pëlqime të shumta nga ndjekësit e tij.

/GazetaBlic./

06/24/2020 19:16

‘Menja mos t’iu shkoj mem thirr n’dasem! Ha shumë me kcy sdi, me një fjalë jom mysafir koti’