Showtime

Fejohet ish aktorja e serialit “O sa mirë”

10/17/2020 11:54
nga:L I

Aktorja shqiptare, Anita Nikaj i ka dhënë fund beqarisë.

Nikaj më së miri njihet falë rolit në në serialin e njohur, “O Sa Mirë”.

Anita Nikajn mori famë fal rolit si studente nga Tuzi i Malit të Zi, Lule Gruda.

Pas largimit nga seriali ajo ka nisur një jetë të re në Shtetet e Bashkuara në New Yorkut, atje ku edhe kurorëzojë dashurinë e saj.

Bukuroshja shqiptare i ka thënë po propozimit të Sammy Puleos, dhe këtë e bëri të ditur në disa postime në rrjetet sociale.