Showtime

Faton Shoshi harron Erën, vendin i zënë këto bukuroshe shqiptare (FOTO)

01/13/2018 11:00
nga:E Sh

Faton Shoshi tashmë për të gjithë publikun njihet si menaxher i disa artistëve shqiptar, shkruan Gazeta Blic.

Ndër to është edhe këngëtarja Era Istrefi, këngët e së cilës bënë bujë anembanë botës nën menaxhimin e personit të lartëpërmendur. Por, ka një kohë që Era ka ndërprerë raportet me menaxherin e saj me të cilin flitej se përveç karrierës kishin edhe lidhje personale, gjë e cila nuk është konfirmuar asnjëherë.

Pas këngëve të shumta ata nuk janë parë bashkë, madje Fatoni gjatë një interviste tha se nuk janë në bashkëpunim dhe që janë ndarë në të gjitha mënyrat.

 

Por, pavarësisht kësaj Faton Shoshi nuk ndalet duke i shijuar mbrëmjet e shumta, e çka na bie në sy janë edhe bukuroshet shqiptare me të cilat shoqërohet.

Janë këto seksbombat, modelja Anxhelina, vajza e Albërie Hadërgjonajt dhe Vildane Zeneli të cilat shquhen për linjat bombastike trupore.

Se a ka ndonjë lidhje personale me njërën nga to, mbetet të shihet apo është duke e bërë xheloze këngëtaren Istrefi./GazetaBlic.

 

09/12/2018 14:09

Era Istrefi nominohet për një çmim ndërkombëtar