Fatmir Sejdiu flet për raportet me Agim Veliun

Ish presidenti  i Kosovës dhe ish kryetar  i LDK-së, Fatmir Sejdiu, ka komentuar marrëdhëniet e tij me kryetarin e Podujevës, Agim Veliu. I pyetur në Debat Plus, se Sejdiu ka afërsi me kryetarin e Podujevës, Agim Veliu, ish-presidenti, ka thënë se ai tashmë ka afërsi me të gjithë zyrtarët e lartë të Lidhjes Demokratike. Por, … Continue reading Fatmir Sejdiu flet për raportet me Agim Veliun