LAJMI I FUNDIT: Fatmir Sejdiu eliminohet nga gara për kryetar të LDK-së, ja sa vota i mori

Komisioni që e udhëheq Kuvendin Zgjedhor brenda LDK-së, ka nominuar Isa Mustafën dhe Fatmir Sejdiun, për të hyrë në garë për kreun e partisë. Burime të Gazeta Blic, brenda takimit, bëjnë të ditur se pas hedhjes në votim, Fatmir Sejdiu nuk ka arritur që ti merr votat e mjaftueshme për të qenë kandidat për kryetar. … Continue reading LAJMI I FUNDIT: Fatmir Sejdiu eliminohet nga gara për kryetar të LDK-së, ja sa vota i mori