Sporti

Fantastike: Florian Marku gëzon çdo shqiptar, deklason keq serbin Sladjan Dragisic

06/08/2018 22:06
nga:Y.K

Kampionit shqiptar Florian Markut i janë dashur vetëm tre minuta për ta mposhtur serbin Sladjan Dragisic

Ndeshja, që u zhvillua në kafaz dhe përfshin stil të lirë të arteve marciale, është fituar nga shqiptari shumë shpejt.

Kjo ndeshje u zhvillua në sallën “Asllan Rusi” në Tiranë.

Kujtojmë që interesimi për këtë ndeshje ishte i jashtëzakonshëm nga shqiptarët.

10/05/2018 23:06

Shikoni reagimin epik të Shaqirit pas fitores së Florian Markut