Showtime

Fansja ia tregon komplet gjoksin Beckham-it në rrugë

07/12/2018 22:36
nga:FL.B

David Beckham mori pjesë në një aheng në Miami për ta shikuar gjysmëfinalen mes Anglisë dhe Kroacisë në Kupën e Botës.

Gjatë udhëtimit të tij në vendin e ngjarjes, një fanse e re e tij ia tregoi gjoksin, teksa vetura e saj po kalonte afër tij.

Vajza tërheqëse ishte qartazi fanse e madhe e 43 vjeçarit, dhe dukej se nuk e besonte se po e shihte atë afër vetes.

02/22/2019 11:08

‘DailyMail’: Babai i Dua Lipës ‘vjedh’ gjithë vëmendjen në ‘Brit Awards’