Showtime

Fansja e çmendur publikon videon, ja çfarë ka bërë ajo për reperin Noizy

08/12/2017 22:36
nga:D.I

Dihet tashmë se më guximtarët me tatuazhet janë fansat e këngëtarëve, futbollistëve, aktorëve të huaj, por mes tyre mund të listohet pa frikë edhe një fanse e çmendur e reperit shqiptar, Noizy.

Për t’i shprehur pëlqimin reperit të famshëm dhe aq të dashur për të rinjtë, kjo vajzë ka bërë tatuazh fytyrën e tij pas qafës së saj.

Tatuazhi është goxha i madh për nga përmasat dhe në një vend me ndjeshmëri të lartë e me siguri realizimi ka qenë i dhimbshëm, por kjo me sa duket nuk përbën problem për këtë vajzë. Për të demonstruar veprën e saj të artit ajo ka realizuar edhe një video. E ka parë Noizy?

07/16/2018 18:57

Kapet breshka ‘aliene’! Krijesa që po çmend rrjetin