Showtime

Fansi ofendon Noizyn, ky i fundit e shanë rëndë

06/14/2018 15:07
nga:L I

Noizy po bëhet gati për të publikuar këngën më të re, Toto, që mendohet të jetë edhe hiti i tij i radhës.

“Silence so loud” shkruan ai në foton e fundit në instagram ku shfaqet në mes të detit teksa qëndron me shpinë mbi ujë. Dhe si gjithmonë komentet kanë treguar padurimin për hitin e radhës.

Por mes tyre ka tërhequr vëmendjen ai ku dikush tregon mungesë respekti ndaj tij. Siç edhe ndodh shpesh në raste të tilla, reperi nuk ka vonuar t’ia kthejë përgjigjen aty per aty.

Ndoshta pas kësaj komentuesi do të mendohet dy herë përpara se të komentojë sërish.

09/19/2018 21:24

Fshiu të gjitha postimet në Instagram! Noizy paralajmëron gjëra të mëdha për fansat