Showtime

Fansi i thotë që je ‘bombë’, Përgjigjja që i kthen Adelina Berisha është epike!

05/06/2019 12:13
nga:N S

Adelina Berisha njihet për linjat e saj trupore, shkruan GazetaBlic.

Këngëtarja, shpesh komentohet për dukjen e saj, e cila arrin të duket shumë bukur dhe kjo vije natyrshme pasi që ajo kalon shumë kohë në fitnes.

Në rrjetin social ‘Instagram‘, Adelina ndan postime me ndjekësit. Së fundi  u ka kërkuar t’u bëjë pyetje.

Një fans nuk e ka pyetur asgjë por vetëm i ka shkruar ‘Bombë‘, ajo ia ka kthyer ‘Atomike e hahhah‘.

Gabimi i bukur’, mbetet projekti i fundit muzikor nga këngëtarja./GazetaBlic/

09/09/2020 22:15

Egzon Mjeku dhe Adelina Berisha kapin milionëshin e parë me këngën “Tradhtare”