Lajme

Familjarët gjejnë 50 vjeçarin shqiptar të varur në pemën pranë banesës

07/21/2019 22:36
nga:Gazeta Blic

Një ngjarje e trishtë ka ndodhur në Klos, ku një 50 vjeçar është gjetur në banesë i vetëvarur.

Kanë qenë familjarët e shqiptarit që e kanë gjetur trupin e 50 vjeçarit të varur në një pemë, në afërsi të banesës.

Policia dhe hetuesit kanë shkuar në vendngjarje dhe kanë nisur hetimet.