Showtime

“Falënderuese që jam grua”, Marina Vjollca paraqitet sensuale në urime e saj të 8 marsit

03/08/2021 23:07
nga:V R

Edhe Marina Vjollca ka ndarë një mesazh domethënës për të shënuar Ditën Ndërkombëtare të Gruas.

Prezantuesja bukuroshe ka publikuar një video ku shihet e veshur në një fustan të bardhë, e që dukej sensuale, e bukur edhe mjaft joshëse.

Falënderuese që jam grua“, ka shkruar Marina në mbishrkimin e videos.

Ndërkohë, rikujtojmë që Marina po vazhdon të jetë prezente në ekran me emsionin e saj të përjavshëm, teksa ka filluar dhe disa biznese në bashkëpunim me bashkeshortin e saj, reperin, Getoar Selimi./Gazeta Blic

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca)