Sporti

Luis Suarez kryen testet mjekësore te Atletico Madrid

09/25/2020 15:15
nga:Mergim Rreci

Një kapitull i ri për Luis Suarez po fillon tashmë.

Ai ka kryer testet mjekësore te Atletico Madrid dhe tashmë është gati për skuadrën e “Loc Colchoneros”, përcjell GazetaBlic.

Ylli uruguaian është paraqitur për herë të parë në veshjet e Atletico Madrid.