Showtime

Eva ‘trondit’ me të pasmet e mëdha!

02/27/2018 22:03
nga:A. R.

Eva Ndoja është njëra ndër artistet më atraktive të skenës muzikore, shkruan Gazeta Blic.

Ajo pothuajse e tepron në çdo paraqitje të saj, duke vënë në pah linjat perfekte trupore që e bëjnë të njihet edhe nga publiku shqiptar. Në rrjetin social ‘Instagram’, publikon imazhe të llojllojshme e këto të fundit thjesht ju lënë pa mend me këto të pasme të mëdha.

Shikojeni imazhet dhe binduni..

Eva nuk dihet nëse është në lidhje, apo jo, por paraqitjet e saj të zjarrta janë jashtëzakonisht provokative, madje disa herë këngëtarja Ndoja ishte parë në shoqërimin e reperit Cozman.

Duhet theksuar se Eva Ndoja, këngën e fundit që ka publikuar është ‘Me mu’. /GazetaBlic./