Showtime

A është kjo veshja më e shkurtër e bashkëshortes së Kadri Veselit?

03/19/2018 22:30
nga:A. R.

Violeta Veseli është emri i bashkëshortes së kreut të PDK-së, Kadri Veseli, dhe është mjaft prezentë në shtypin rozë ani pse qëndron larg sferës së politikës.

Veshja e saj prej një dame të rrallë, i falë gjithë vëmendjen që ajo merr për çdo të dytën paraqitje në medie apo edhe thjeshtë gjatë daljeve me bashkëshortin, shkruan Kosovarja.

Në garderobën e saj të shtrenjtë, duket se ekziston një laramani ngjyrash dhe këtë e dëshmojnë imazhet që herë pas here keni rastin t’i shihni në llogarinë e saj Instagram, për të mos lënë anash edhe daljet publike në mediume të ndryshme përkrah Veselit. Por, me sa duket e kuqja i shkon aq shumë përshtati, aq sa sa herë veshë diçka të tillë tenton të jetë sa më e shkurtër, ani pse konform sharmit e elegancës.

 

08/14/2020 00:41

“Prognoza” e analistit politik: Nëse i konfirmohet aktakuza Kadri Veselit, “lufta” në PDK për kreun e partisë do të jetë ndërmjet Uran Ismajlit e Enver Hoxhajt