Showtime

Është Flaka Krelani apo Kim Kardashian? Shikoni ngjashmërinë

07/11/2019 16:08
nga:N S

Kim Kardashian është kthyer në “fenomenin” e këtyre kohërave. Shumë vajza inspirohen nga Kim për look-un e tyre dhe numërohen plot raste, në botë por edhe në shqiperi, që vajzat kryejnë operacione plastike për ti ngjasuar pamjes së Kim Kardashian.

Këngëtarja Flaka Krelani njihet për stilin e saj ku çdoherë vjen më ndryshe.

Për stilin ajo kujdeset vetë, shpesh herë duke u inspiruar nga të tjerët kësaj radhe siç duket e ka gjetur veten te Kim Kardashian.

Në emisionin e ri te Rozal Lati është e ftuar Flaka, emisioni është xhiruar në det ku pjesa e parë është transmetuar dje.

Me një imazh që këngëtarja e ka publikuar në rrjetin e saj social ‘Instagram’, mund të shohim ngjashmeritë me Kim kur ishte për pushime në Kosta Rika.

E veshur me bikine të zeza, syze në sy dhe flokë të gjata ajo pothuajse nuk mund të njihet se është Flaka.