Showtime

Është 40 vjeçare, por këngëtarja shqiptare duket kaq seksi në plazh

01/12/2018 18:19
nga:N S

Ka kohë që është distancuar nga realizimi i projekteve muzikore.

Por, këngëtarja Ledina Çelo akoma po zgjon vëmendjen e publikut dhe të fansave të saj, shkruan lajmi.net.

Ajo në rrjetet sociale publikon fotografi ku me ndjekësit ndan momente që i përjeton bashkë me familjen e saj.

Sot, Ledina ka hedhur disa foto ku shihet në plazh bashkëme fëmijët e saj, duke nxjerrë format trupore.

Edhe pse 40 vjeçe, këngëtarja duket tejet seksi në bikinit e zeza!

05/19/2018 14:31

Ledina Çelo shpërthen ndaj gazetares: E vyshkur, i ka ikur treni me kohë