Showtime

Ervin Mata dhe Elvana Gjata janë ribashkuar?

05/15/2019 22:00
nga:Natyra

Që prej përfshirjes së të fejuarit të saj, Ervin Matës në ngjarjes e Ish-Bllokut, me 1 të vrarë e 2 të plagosur, këngëtarja Elvana Gjata është gjithmonë në qendër të mediave.

Sipas mediave të ndryshme, raporti mes çiftit ka qenë në krizë.Heqja e unazës së fejesës nga ana Elvanës ka rënë në sy edhe gjatë koncerteve të ndryshme që këngëtarja ka zhvilluarMirëpo, zëra më vonë hodhën poshtë këto aludime duke pohuar se ata janë bashkuar sërish.

Vetë Elvana ka publikuar në ‘Instastory’ një selfie, ku shfaqet me syze dhe kapele.

Por ajo çfarë bie më shumë në sy është unaza e këngëtares me gur diamanti, që është e njëjtë me atë që i ka dhuruar Ervin Mata.

Ky mund të jetë dhe një konfirmim nga ana e këngëtares, që ata janë ende bashkë.

07/06/2019 22:42

Edhe Elvana Gjata në festivalin Sunny Hill