Showtime

Ermal Fejzullahu nuk i reziston Arianës, e puth dhe publikon foto

04/15/2019 15:37
nga:Natyra

Ermal Fejzullahu ka publikuar një foto me bashkëshorten e tij , Arianën, shkruan GazetaBlic.

Në llogarinë e tij ‘Instagram‘, ai ka ndarë me ndjekësit një imazh duke  e puthur bashkëshorten  e tij.

Çifti, rrallë herë ndan postime të tilla.

Kësaj radhe nuk janë kursyer.

Shikoni imazhin:

/GazetaBlic/

06/20/2019 17:07

Supertalenti i Real Madridit lë Holandën, zbarkon në Bundesligë!