Sporti

Eriksen shënon super gol përballë Irlandës, Danimarka me një këmbë në botëror

11/14/2017 22:02
nga:Y.K

Danimarka është duke fituar 1-2 në Dublin përballë Irlandës, ndeshje kjo e “Play Offin” për kampionatin botëror “Rusia 2018”

E një nga golat në këtë takim e ka shënuar edhe ylli i Tottenham Hotspur, Crstian Eriksen, shkruan Gazeta Blic

Shikojeni këtë super gol të shënuar nga mesfushori i skuadrës londineze./Gazetablic.com

07/01/2018 13:19

Kroaci – Danimarkë, formacionet e mundshme dhe analiza taktike