Showtime

Era Istrefi thumbon koleget me komentin e fundit, duhet ta lexoni (Foto)

10/12/2017 17:11
nga:SH. L

Ajo ka bërë shumë ndryshime me pamjen e saj.


Ylli i muzikës, Era Istrefi duket se po ndihet mirë me pamjen e re. Tani, ajo vjen me një stil ndryshe në veshje, e që u bë kohë që se kishim parë kështu.

E veshur e gjithë me ngjyrë portokalli, ajo po duket shumë ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim kohëve të fundit.

“I am the new, fuck the old”, ka shkruar Era sipër fotografisë, mund të jetë kjo thumb për koleget e saja të vjetra që dëshirojnë suksesin që Era gëzon? Komentojeni vet!

Kujtojmë se para pak javësh ajo lansoi dhe projektin e ri “No I love you’s” në bashkëpunim me reperin French Montana. /blic

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on