Showtime

Era Istrefi shumë e zhveshur në takimin me Presidentin Thaçi

07/20/2018 12:56
nga:N S

Këngëtarja Era Istrefi, është dekoruar nga Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, shkruan “Gazeta Blic“.

Por këngëtarja Era Istrefi në këtë takim ka zbuluar më shumë se sa që duhet.

Ajo ka veshur një fustan shumë të shkurtë, dhe në pozitën që ajo është duke qëndruar fustani i ka ikur pak, kështu duke ia zbuluar po thuajse gjithë këmbët.

Në këtë takim, Presidenti ka dhuruar një mirënjohje këngëtares, por edhe ajo ka sjellë një top futbolli për Thaçin./Gazeta Blic./ N.S 

 

Presidenti dekoron Era Istrefin (Drejtpërdrejt)

Publiée par GazetaBlic sur Vendredi 20 juillet 2018

08/10/2020 12:43

Era Istrefi vjen me dy risi, ja se për çka bëhet fjalë