Showtime

Era Istrefi nga vetura luksoze, zbulon gjoksin duke pozuar pa reçipeta

08/03/2020 15:56
nga:N S

Këngëtarja, Era Istrefi nuk ka qenë aktive me projekte muzikore për fansat e saj si  shkak të disa problemeve me ligjin, por postimet në rrjetet sociale nuk po i mungojnë.

Platforma, Instagram e artistes ka një numër imazhe e cila shfaqet më shumë stil në secilën prej tyre si kjo e fundit, shkruan protali GazetaBlic.

Era, ka ndarë me ndjekësit foto pranë makinës luksoze. E veshur me shumë stil, ka marrë poza joshëse, detaji që mori vëmendje ishte se ajo ka pozuar pa reçipeta.

Ndryshe, këngëtarja pritet në lansimin e projekteve të reja muzikore.

/GazetaBlic/

10/20/2020 08:56

Rikthehet Era Istrefi në Instagram, pozon pa reçipeta dhe bën gjestin e pahijshëm