Showtime

Era Istrefi e kompletuar në këto fotografi

11/25/2019 19:49
nga:N S

Këngëtarja, Era Istrefi me disa fotografi të publikuara ka marrë vëmendjen e Instagramit.

E veshur me shumë stil ne të bardha, artistja shqiptare ka marrë shumë komente pozitive nga ndjekësit e saj për dukjen, shkruan GazetaBlic.

Era, ka zgjedhur një palë pantolla të bardhë, setër. Po ashtu, këto i ka përshtatur me një bluzë ngjyrë hiri me material të vizllueshem dhe çizme të shkurtëra.

Ajo i ka kombinuar edhe me bizhuteri, ku mund t’ia shohim një zingjir në qafë dhe një palë vathe dhe disa unaza në duar, Flokët bionde i ka lënë të lëshuara, vendosur ka edhe makijazh. E veçanta e grimit të saj janë  disa gurë që ajo i ka venë rreth vetullave dhe përfundi syve.

82.006 pëlqime dhe rreth mijëra komente, ka marrë në këto imazhe nuk kanë munguar edhe nga koleget e saj.

Ndryshe, këngëtarja po vazhdon të shijojë suksesin e bashkëpunimit me motrën Norën, ‘Nuk e di‘, Projekti i fudit i saj është ‘Let’s Get Married‘ në bashkëpunim me Offset.

/GazetaBlic/

 

09/14/2020 22:06

‘Tepër style. P.s qatë çantë mshefe prej meje mos ta shoh’, ojj Norë ndalu moj, eskalon këngëtarja