Sporti

Enrique bëhet trajner i top klubit anglez ?

01/13/2018 10:31
nga:Y.K

Luis Enrique ka hyrë në mesin e kandidatëve për pasardhës të mundshëm të Antonio Contes në Luis Enrique mund të rikthehet si trajner në Premierligë.

Ish trajneri i Barcelonës ka hyrë në mesin e kandidatëve për pasardhës të mundshëm të Antonio Contes në bankinën e Chelseas.

Mediat angleze raportojnë se pas deklaratës nga Conte se mund të largohet nga detyra pas përfundimit të këtij sezoni, Enrique është shfaqur si kandidat i ri për zëvendësues të italianit.

Enrique është aktualisht i lirë dhe mund ta presë bankinën e Chelseas nga sezoni i ri.

01/18/2019 22:54

Spalleti: “Spekulimet nuk më shqetësojnë”