Showtime

Eni Koci rrëmbeu vëmendje me imazhin e fundit

02/18/2020 17:58
nga:N S

Eni duket tërheqëse.

Artistja e njohur për publikun shqiptar, Eni Koci është ndër këngëtaret më aktive dhe më të ndjekura në rrjete sociale. Ajo vazhdimisht publikon imazhe të shumta, me të cilat befason ndjekësit e saj. Vëmendje ka rrëmbyer edhe me fotografinë e fundit të publikuar në Instagram, ku shfaqet mjaft bukur.

Sekreti”, titullohet kënga e fundit e Enit të cilin e ka publikuar në muajin tetor.

02/04/2020 18:52

Eni Koçi tregon format trupore në veshjen e ngushtë sportive