Showtime

Eni Koçi nuk ndalet së publikuari imazhe joshëse, ja çka ka publikuar kësaj here

03/13/2018 14:11
nga:FL.B

Ajo shpesh na befason me imazhet e shumta atraktive të cilat i publikon, shkruan GazetaBlic.

Dhe tani këngëtarja shqiptare, Eni Koçi nuk e ka ndërmend të ndalet me fotografi nga më të ndryshmet. hiç më larg se dje ajo na ka befasuar em imazhet e bukura ku ishte shfaqur pa të brendshme.

Me veshje gjysmë-transparente, ajo sot ka vazhduar përsëri me publikimin e imazheve të tjera.

© Eni Koçi [instagram]

Kësaj here në fokus ajo ka vënë të pasmet e saj, të cila duken goxha atraktive, pa harruar të shfaqet me shumë stil e me sharm, shkruan GazetaBlic.

© Eni Koçi [instagram]

Në një ambient me pak dritë nën sfondin ku shihet, Eni është shfaqur mbresëlënëse përderisa flokët e saja të bardha i ka hedhur pas shpine, përderisa shikimin e ka hedhur krejtësisht poshtë e jo në syrin e aparatit fotografik.

© Eni Koçi [instagram]

Kujtojmë që bukuroshja në llogarinë e saj që ka në “Instagram” ndiqet na gjysmë milioni njerëz, e që e bënë atë një prej këngëtareve me numër rekord ndjekësish.

Këngëtarja shpesh përflitet se është në lidhje me reperin, Genc Prelvukaj, por deri më tani nuk ka asnjë shenjë nga njëri apo tjetra që do ta dëshmonte një gjë të tillë. / © GazetaBlic /

 

02/19/2019 20:44

Kjo është arsyeja se pse Eni dhe Genci mbajtën të fshehur lidhjen