Showtime

Eni Koci: Njerëzit e vërtetë nuk heqin dorë nga njëri-tjetri

07/21/2019 22:17
nga:Y Ramadani

Tash e një kohë çifti kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre, shkruan GazetaBlic.

Është fjala për Eni Kocin e Genc Prelvukaj, pasi kanë bërë publiku lidhjen e tyre, edhe daljet publike janë bërë të zakonshme.

Ata janë aktiv në rrjetet sociale, ku edhe postojnë foto herë të përbashkëta e herë pa njëri-tjetrin.

Së fundi Eni Koci ka publikuar një foto të përbashkët me Genc Prelvukan, ku i ka bashkangjitur edhe një teskt të cilin siç duket i’a ka dedikuar çifteve.

“Njeriu i vërtetë dhe një grua e vërtetë bëjnë një ekip së bashku. Ata kurrë nuk heqin dorë nga njëri-tjetri”, ka shkruar ajo.