Showtime

Eni Koçi në dietë? Shikoni se çka bënë!

02/21/2018 14:00
nga:A. R.

Eni Koçi pëlqehet gjithnjë për muzikën e saj, shkruan Gazeta Blic.

E përveç muzikës nuk ka si të mos pëlqehet për pamjen e mrekullueshme dhe format trupore bombastike, që nuk përton t’i vë në pah. Rrjeteve sociale poashtu nuk i mungon, mund të themi se publikon imazhe të shumta, e më prezente janë ato nga përditshmëria e saj.

Të fundit që ka publikuar në Instastory, është një pjatë me makarona së cilës i lë këtë mbishkrim. “Ju thash për dietë gjë? 5 min ishte”, dhe dy emoji duke buzëqeshur.

Ndërsa, në projekte është tejet e angazhuar, kënga e fundit që ka lansuar është ‘Jemi dashtë’. Ajo u përflit edhe për lidhjen e saj me këngëtarin Genc Prelvukaj, me të cilin ka dy këngë.

/GazetaBlic./

01/03/2020 23:25

Ekspertët shpallin dietën mesdhetare si dietën më të mirë në botë