Showtime

Engji në kanagjegj me shoqet e saj? (Foto)

07/17/2017 21:27
nga:F.B

Engjëllushë Salihu vajza e këngëtares Shyhrete Behluli kohën e fundit është njëri ndër emrat më të lakuar sa i përket pamjes dhe profesionit që ka zgjedhur, pra muzikën, shkruan “Kosovarja”.

Ajo ka zgjedh që në publik të shfaqet me emrin artistik dhe përkëdhelës Engji, emër ky shkurtër i cili rrjedh nga emri i saj i vërtetë Engjëllushë.

Ajo së fundmi ka sjell këngën e saj “Kanagjegj” këngë kjo e cila u mirëprit nga fansat e saj. Mirëpo a e ka Engji edhe në jetën e përditshme meshohet e saj si kanagjegj kur të dalin?

Këtë na e dëshmon më së miri kjo foto që do ta shihni tani. Ku aty shihet Engjëllusha me disa shoqe në një restaurant, e ku të krijohet një përshtypje se ato janë në ndonjë kanagjegj.

 

06/11/2018 22:15

Engjëllusha Salihu tejet elegante në xhirimet e fundit, tregon se po vjen në bashkëpunim me mamin e saj