Showtime

Endrit Thaçi shijon borën, publikon video duke skijuar

01/07/2020 21:33
nga:N S

Endrit Thaçi, është shumë i kursyer në jetën e tij dhe nuk dimë shumë.

Ai nuk publikon shpesh momente nga jeta e tij private apo profesionale në rrjete sociale, shkruan GazetaBlic.

Pas një kohë të gjatë që nuk ka postuar,  sot theu akullin me një video.

Djali i presidentit Thaçi, qenka duke kaluar kohë në Brezovicë më sa duket. Jemi në kohën e dimrit, dhe nuk paska bërë një zgjedhje të keqe Endriti apo, jo?

Në videon që ka postuar në Instagram, ai shihet duke u skijuar.

/GazetaBlic./

04/13/2020 10:43

Thaçi e uron djalin për ditëlindje: U linde në kohën kur Kosova nuk ishte shtëpia jonë e lirë