Endrit Thaçi publikon fotografi ku babai i tij “krasitë” Albin Kurtin

Pak minuta më parë në Kuvendin e Kosovës është votuar mocioni i mosbesimit, me 82 vota për, 32 kundër dhe 1 abstenim, duke shkarkuar qeverinë “Kurti” shkruan GazetaBlic. Pas kësaj ka reaguar menjëher djali i presidentit të Kosovës, Endri Thaçi. Në llogarinë e tij në Instagram ai ka publikuar një fotografi të ditëve më parë … Continue reading Endrit Thaçi publikon fotografi ku babai i tij “krasitë” Albin Kurtin