Showtime

Endrit Thaçi krenar për librin biografik të babait (FOTO)

03/13/2018 16:55
nga:L I

Sot, në Londër presidenti Hashim Thaçi promovoi librin biografik “New State, Modern Statesman:Hashim Thaçi-A Biography”.

E padyshim që nuk kishte se si të mungonte dhe familja e tij, në veçanti djali i tij, Endriti.

Ai është shprehur i lumtur dhe krenar për librin e babait të tij.

Në llogarinë e tij në Instagram, ai ka publikuar një fotografi me të, ku të dy të veshur mjaft elegant e të lumtur gjatë këtij momenti të rëndësishëm për Thaçin.

“Sot në promovimin e librit biografik për Babin në Londër #krenar” ka shkruar Endriti në fotografinë e publikuar./GazetaBlic

© Endrit Thaci [Instagram]

02/23/2019 01:08

Vjen reagimi nga Federata Aeronautike e Kosovës: Kaq u paguam për ditën e pavarësisë