Showtime

Encës i publikohet një video erotike me këtë mashkull

03/13/2018 12:23
nga:A. R.

Së shpejti pritet të shohë dritën e publikimit një nag këngët më të përfolura të këngëtares Enca Haxhia.

Deri më tani ajo ka befasuar me detajet që ka zbuluar. Që nga pjesëmarrja në klip e një prej meshkujve më të nxehtë spanjollë, veshja e saj prej vejushe dhe tashmë skena të forta erotike.

Enca ka publikuar në rrjetet e saj sociale disa momente intime me modelin me famë botërore Pierluigi Fracassi.

Ata duken mjaft të afërt me njëri tjetrin teksa janë të zhveshur dhe shkëmbejnë puthje të zjarrta. Por pas publikimit Enca ka nxitur ti zhdukë këto pamje.

08/04/2020 16:49

Enca kërkon 5 milionë klikime në këngën e re që të rikrijojë vallëzimin e saj të famshëm