Showtime

Enca tregon momentin më të sikletshëm me modelin spanjoll (Video)

04/16/2018 15:17
nga:L I

Ka vetëm tre javë që kur lansoi projektin e fundit me titull “Dua”, shkruan GazetaBlic.

Flasim për Enca Haxhian, klipi i së cilës u komentua shumë për skenat që kishte, ku këngëtarja shfaqej duke u puthur e prekur me modelin spanjoll.

“Dua” flet për një femër e cila dashurohet në një burrë të martuar, e që në këtë rast ishte Enca.

Që nga lansimi, Enca vazhdimit po publikon video dhe foto nga prapaskenat e klipit.

E sot ajo ka publikuar një video ku tregon momentin më të sikletshëm për të me modelin spanjoll, pikërisht për skenat e nxehta.

Ajo gjithashtu ka falenderuar modelin duke thënë se ka qenë mashkulli më njerëzor që ka takuar./GazetaBlic

03/20/2019 20:22

Ramiz Lladrovci: Kadri Veseli është si une