Showtime

Enca për ditëlindje, qeras me këtë fotografi provokuese!

10/20/2019 12:57
nga:N S

Këngëtarja Enca Haxhiu sot feston ditëlindjen.

Ajo mbush 24 vite, shkruan GazetaBlic.

Sapo ka postuar një imazh në Instagramin e saj e cila ka marrë gjithë vëmendjen, si pothuajse çdoherë. E veshur me fustan dhe makijazh profesional, Enca la pa fjalë të gjithë.

Krahas makijazhit që ka vënë edhe gjoksit i ka lënë hapësirë, duke e ekspozuar.

‘Jeto çdo ditë sikur është ditëlindja jote’, ka shkruar ajo në foto.

Ndryshe, këngëtarja ka nisur përgatitjet për ditëlindje ditë më parë.

/GazetaBlic/

07/01/2020 10:13

Enca vetë e dyta në jacuzzi, provokoi me video në orët e vona