Showtime

Enca nuk përmbahet, më në fund e zbulon se më kë do e sjellë bashkëpunimin

05/15/2019 20:31
nga:N S

Enca sapo ka zbuluar se më kë do ta sjellë bashkëpunimin e këngës ‘Hajde‘, shkruan GazetaBlic.

Ditë më parë ajo i vuri në siklet fansat duke mos ua zbuluar se me kë do e sjell këngën e re.

Në rrjetin e saj social ‘Instagram‘, ajo sapo publikoi një pjesë të këngës dhe e bëri publike se me kë do e sjell bashkëpunimin.

‘Enca ft Muharrem Ahmeti’, shkruhej në video.

Pra ajo do e publikoj këngën me titull ‘Hajde‘ me Muharrem Ahmetin.

/GazetaBlic/

 

 

05/26/2020 20:37

Enca publikon një foto të ‘nxehtë’, tregon se si do të duket në klipin e ri