Showtime

Enca ka një pyetje për ndjekësit ndërsa vëmendja e tyre shkon diku tjetër

06/23/2020 20:24
nga:N S

Enca ka provokuar ndjekësit.

Me një fotografi të publikuar në bikine, këngëtarja ka një pyetjet për fansat, shkruan portali GazetaBlic.

‘Kush e gjen se cfare isha duke menduar?’, ka shkruar ajo në foto. Enca, ka pozuar nga plazhi e cila ekspozoi gjoksin dhe tregoi këmbët joshëse.

Flokët i ka shndrruar në rasta dhe shihet pa makijazh.

Ndryshe, këngëtarja mori komente të shumta nga ndjekësit.

/GazetaBlic/

08/04/2020 16:49

Enca kërkon 5 milionë klikime në këngën e re që të rikrijojë vallëzimin e saj të famshëm