Showtime

Enca iu bën të largoni pak mendjen nga zgjedhjet, ‘çmend’ me pozat e reja

09/17/2019 19:15
nga:N S

Enca nuk din t’i ndal provokimet e saj me fotografi në rrjete sociale.

E veshur me veshje provokative, ajo ka pozuar para kamerës, shkruan GazetaBlic.

Këngëtarja, më shumë njihet për linjat e saj trupore se për muzikën që e bën e gjithë kjo si shkak i ekspozimit të trupit të saj, jo vetëm në fotografi por edhe në videoklipe mund të shohim se më shumë ka për të shikuar se për të dëgjuar këngët.

Vithet dhe gjoksi, janë ato që marrin më shumë vëmendje te këngëtarja pothuajse çdoherë, pasi që ajo iu jep hapësirë më shumë.

Sapo ka postuar imazhet e mëposhtme dhe e gjitha se çka kemi shkruar më lartë e dëshmojnë këto foto.

Projekti i fundit i Encës është ‘Jelaous‘, i publikuar para një muaji. Deri më tani ka arritur 4 milionë shikime në YouTube.

/GazetaBlic/

07/01/2020 10:13

Enca vetë e dyta në jacuzzi, provokoi me video në orët e vona