Showtime

Enca i quan injorant ata që e komentojnë gjoksin e saj: Nuk është faji im që e shihni…

05/25/2019 16:22
nga:L I

Këngëtarja shqiptare, Enca është mjaftë e komentuar në rrjetet sociale për shfaqjen e gjoksit në fotografitë e saja.

Kritikat mund të shohim në çdo fotografi të këngëtares. Por ajo ka vendosur që më në fund të ju përgjigjet kritikëve.

“Një vajzë e ka gjoksin e madh, një shqiptar injorant: Pornostare. Nuk është faji im që e shihni vetëm në porno. Ju lutem kurseni komentet e tilla para se të më prishën sytë dhe para se të prisheni vetë.”, ka shkruar Enca.

Që nga fillimi i karrierës, Enca është kritikuar për provokimet e shumta dhe të tepruara që i bën në fotografi dhe videoklipe.

Po ashtu ka pasur kritika që ajo përdor ‘photoshop’.