Showtime

Enca Haxhiu qeras ndjekësit në Instagram me foto provokuese

01/14/2020 10:21
nga:N S

Këngëtarja, Enca Haxhiu ka publikuar fotosesionin e radhës në ‘Instagram‘.

Ajo si pothuajse çdoherë shihet e rregulluar me makijazh dhe veshur me veshje provokuese, shkruan GazetaBlic.

Artistja, ka pozuar duke marrë poza joshëse. Enca, ka ekspozuar gjoksin gjë jo edhe e rrallë nga ajo. Komentet dhe pëlqimet nuk i munguan këngëtares.

Krahas, ndjekësve dhe fansave kishte komente edhe nga artistë tjerë, edhe njëra nga ponostaret e njohura i ka lënë një koment.

Ndryshe, Enca së fundi ishte e ftuar në emisionin ‘Shiko kush luan‘, te Luana Vjollca.

Projekti i fundit muzikor i saj është ‘Mwah‘, publikuar një muaj më parë.

/GazetaBlic/

06/22/2020 17:49

Enca ekspozon linjat në të brendshme, Ermal Fejzullahu nuk përmbahet bën këtë veprim