Showtime

Enca e nis ditën me pamje natyrale, nuk duket ashtu si do e prisnit

06/30/2020 12:48
nga:N S

Këngëtarja, Enca ka publikuar video pa makijazh.

Ajo e ka ndarë me ndjekësit në Instagram, videon e cila ka treguar edhe lokacionin se ku gjindet, shkruan portali GazetaBlic.

Enca ka treguar se është në Prishtinë. Nuk dihet arsyeja e ardhjes së saj por mbetet ta kuptojmë ditëve në vijim. Dukja natyrale e Encës dhe ajo me makijazh pa dyshim se ka një dallim shumë të madh, këtë e tregon edhe fotoja e mëposhtme.

 

 

Ndryshe, ‘Ku mete‘, është projekti i fundit i artistes të cilën e ka publikuar me videoklip.

Enca, ditë më parë bëri të ditur se do lansoj së shpejti edhe këngën e radhës.

/GazetaBlic/

07/09/2020 14:57

“Jeta është e bukur”, Enca Haxhia tregon gjoksin pranë pishinës