Showtime

Enca do t’ua ndreq mbrëmjen me këto fotografi

12/10/2019 16:24
nga:N S

Këngëtarja, Enca Haxhiu ka theksuar linjat e saj të bukura në fustanin ngjyrë portokalli.

Me disa poza joshëse, ajo ka shkrepur disa imazhe dhe i ka publikuar në Instagram, shkruan GazetaBlic.

Artistja, ka ekspozuar pak nga gjoksi i saj, gjë kjo jo edhe e rrallë nga Enca.

E para eshte e preferuara e mamit ? po ju kush ju pelqen ? 1,2,3?’, ka shkruar Enca. Bukuroshja, ngjyrën portokalli e ka kombinuar me reçipeta dhe rrip, ngjyrë të zezë. Flokët i ka kapur, makijazhi e ka hijeshuar edhe më shumë.

Projekti i fundit muzikor nga Enca, është është ‘MWAH’, publikuar tri javë më parë.

/GazetaBlic/

 

08/11/2020 09:27

Enca sërish ‘nëna e photoshopit’