Sporti

Emre Can nuk do të transferohet në Juventus, në garë për të futen dy top klube evropiane

03/13/2018 17:28
nga:Y.K

Juventus është duke rrezikuar që ta humbë mundësinë që të nënshkruajë me mesfushorin e Liverpoolit, Emre Çan, raporton Tuttosport.

Kjo nëse Zonja e Vjetër nuk arrin një marrëveshje për kushtet personale me përfaqësuesin e Gjermanisë.

Ata kanë qenë favoritë për ta transferuar ish-futbollistin e Bayer Leverkusenit si transfer të lirë gjatë verës, por interesimi nga Real Madridi dhe Bayern Munchen, e ka lënë atë që t’i shqyrtojë edhe opsionet e tjera.

03/27/2019 00:00

Selmanaj ia kujton Thaçit aferën ‘Pronto’