Showtime

Emocionuese! Fero surprizon fansin e tij jetim, shkon e viziton në spital, ja reagimi i tij (Video)

04/17/2018 08:54
nga:L I

Reperi i njohur shqiptar Fero, ka bërë një gjest të madh. Ai ka vizituar fansin e tij në spital, i cili prej kohësh po e kërkonte këngëtarin e tij të preferuar.

Fasni i Feros i cili fatkeqsisht është jetim pasi që babai i ka vdekur në aksident, e nëna i ka rënë në komë, është gëzuar shumë kur në spital ku ishte ai, ka hyrë Fero për ta vizituar.

Tag dikon qe duhet me e pa #albania #kosovo #fero #kidator #dorators #dorators #dafinazeqiri #dafinators #ledrivula #ledrizlla #butriors #butrintimeri #babastars #mmv #samantator #xhensilator #luanator #morenator #gjakova #peja #mitrovica #prizren

A post shared by Llafe Tgrave (@llafe_tgrave) on

Ai ka buzëqeshë dhe ka biseduar me Feron, i cili i ka premtuar atij se kur të shërohet do të këndojnë bashkë.

Kjo gjë ka emocionuar të dy. Edhe Feron por edhe fansin e tij.

03/24/2019 20:29

Ermal Mamaqi e bën ‘horë’ Feron në emision, arsyeja do t’iu bëjë të qeshni