Showtime

Emocionon Morena Taraku, ia uron 8 Marsin nënës së ndjerë

03/08/2020 14:49
nga:N S

Për 8 Mars, këngëtarja dhe modelja shqiptare Morena Taraku, ka shfrytëzuar llogarinë e saj në Instagram, për të uruar nënën e saj të ndjerë.

Ajo ka publikuar disa fotografi pranë nënës së saj duke e kujtuar atë.

“Urime 8 Marsi ska kush tjeter e zavendson vendin tend në këtë ditë pos teje shoku besnik i jetës time ti o nënë”, ka shkruar ajo duke kujtuar kohën kur po e shijonte përqafimin e nënës së saj.

Ndër të tjera në këto fotografi vërehet edhe ngjashmëria e madhe që Morena e ka me nënën e saj.

06/02/2020 09:26

Morena Taraku me tatuazh të ri, në këtë pjesë të trupit